Sık Sorulan Sorular

Sorular, bildiğiniz sorular ama yanıtlar ve çözümler çok farklı!
Beklentilerin soruları ne kadar değiştirdiğini gözlemleyin!

Öncelikle yanıt vereyim "tabi ki de hayır!"

Facebook şifre kırma yöntemleriyle başkasının hesaplarını ele geçiren kullanıcılar daha sonra bu hesapları, sahiplerine belirli ücretler karşılığında satarak kendilerine çıkar sağlamaya çalışıyorlar.

Bu durum yasal olmasa bile hesabı çalınan kullanıcı, hesabını çalanlara ödeme yapmayı kabul ediyor yada kabul etmek zorunda kalıyor. 

Bir Facebook hesabı çalacaksanız, ki asla önermem!
Google'a bir iki arama yapıp Facebook şifre kırma, Facebook hesap çalma gibi başlıklar altında ulaştığınız programlardan uzak durun!

Çünkü böyle bir program geliştirilmedi. Facebook şifre kırma başlıklı programları kullanarak yapabileceğiniz tek şey bilgisayarına sayısız virüs bulaştırmak ve kişisel bilgilerinizi karşı tarafa kendi elinizle vermek olacaktır. 
Hali ile ava giderken avlanacaksınız.

Facebook hesabı çalmak istiyorsanız ki halen tavsiye etmiyorum, güvenebileceğiniz tek program türü şifre kombinasyon deneme programları olmalıdır. Bu tarz programları da kendi şifrelerinizi açığa vermemek için lisanslı olarak satın almanız sizin yararınıza olacaktır. 

Sizi sevgilinizin hesabına izinsiz giriş yaptıralım ve dört köşe olun diye, biz yazılımcılara abuk sabuk isteklerde bulunmayın. İnsanlığa faydalı ihtiyaçlarınızı dile getirin.
Sevgiler...

Example

Leave your email address and we will notify you about all the news and developments. Stay with us!